- BAXTER CZECH spol. s r.o.
- LINAKO Klatovy s.r.o.

Klatovská nemocnice, a. s.

člen skupiny Nemocnice Plzeňského kraje
„Moderní přístroje, příjemné prostředí, kvalitní tým zdravotníků. Nabízíme kombinaci zdraví prospěšnou.“
předseda představenstva MUDr. Jiří Zeithaml

Novinky

 • Běháte rádi? Zveme vás na Půlmaraton Plzeňského kraje
  12.3.2019

  Běháte rádi? Tak to přijměte pozvánku na Půlmaraton Plzeňského kraje, který startuje 13. dubna v 10 hodin ze sportovního areálu Škodaland v Plzni (u Litické / Borské přehrady). Závodit lze buď individulně, nebo v týmovém běhu (např. pod názvem zaměstnavatele). Zaměstnancům nemocnic Plzeňského kraje hradí startovné společnost Nemocnice Plzeňského…

  Více
 • Budou se opět předávat ceny Srdce Nemocnic Plzeňského kraje
  11.3.2019

  Nemocnice Plzeňského kraje budou opět oceňovat zaměstnance roku. Druhý ročník předávání cen Srdce nemocnic Plzeňského kraje se uskuteční 24. dubna od 18 hodin v Návštěvnickém centru Plzeňského Prazdroje. Zaměstnanci nemocnic mohou už nyní nominovat své kolegy, kteří si za uplynulý rok ocenění zaslouží. Všechny zároveň zveme na slavnostní večer. 

  Více
 • Vychází nové číslo časopisu Srdce
  8.3.2019

  Spolupráce krajských nemocnic s lékařskou fakultou, představení zajímavých zaměstnanců, rady odborníků v oblasti prevence i novinky z nemocnic. To je výběr z témat nového vydání magazínu nemocnic Plzeňského kraje Srdce. Časopis bude v nejbližších dnech zdarma v Klatovské nemocnici nebo jej lze stáhnout v elektronické podobě.

  Více

   
Klatovská nemocnice, a.s.
Plzeňská 929, 339 01 Klatovy
IČO: 26360527 DIČ: CZ26360527

Klatovská nemocnice a.s. © 2019
Webdesign Estetica online s.r.o.